Маріонетки Кремля пішли на грубе порушення міжнародного права на окупованому Донбасі — почали «вибори» (Фото)

ф1Всупереч Мінським угодам та заявам України і цивілізованого світу про неприпустимість так званих «виборів» у самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» ці «вибори» за вказівкою Москви на окупованій частині українського Донбасу стартували.

Попри те, що дата фейкових «виборів» 11 листопада, сьогодні в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» почалось так зване «дострокове голосування».

Читайте також: Радбез ООН закликав Росію скасувати так звані вибори на окупованому Донбасі (Відео)

Про це широко пишуть сепаратистські ЗМІ і викладають фото, як бойовики так званої «армії ДНР» буцімто голосують.

Читайте також: Меркель у Києві: «вибори» на окупованому Донбасі суперечать мінському процесу. Повна версія брифінгу (Відео)

ф1ф2

Сепаратисти виклали в мережу і фото так званих «бюлетенів».

ф3

У самопроголошеній «ЛНР» маріонетки Кремля, щоб догодити російським кураторам, вдались до банального підкупу, щоб тільки хтось прийшов на «дільниці» — як пишуть ЗМІ сепаратистів, окупанти заоохочують явку роздаванням поповнення для телефонів мобільного оператора, створеного бойовикими.

ф4

У мережі ж підкреслюють, що такі «вибори» — це абсолютна імітація і нічого спільного з реальним і демократичним виборчим процесом вони не мають. Бойовиків, яких російські командири привели «голосувати», мають показати своїм командирам так званий бюлетень», на якому стоїть «правильна» позначка.

Для цивілізованого світу очевидно, що так звані «вибори» в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» Кремль організував лише дял того, щоб спробувати легетимізувати своїх ставлеників — Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника як начебто «обраних» очільників самопроголошених і не визнаних навіть Росією псевдоутворень  під назвою «ДНР» і «ЛНР».

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», цивілізований світ, в тому числі Україна, ОБСЄ і США, вже заявили, що так звані вибори, які Кремль планує провести на окупованому Донбасі 11 листопада цього року, — нелегітимні, оскільки суперечать Мінським угодам. Відтак їх результатів світ не визнає.

Україна, ОБСЄ і США закликали Росію зупинити цей «виборчий процес», однак Кремль і далі ігнорує думку цивілізованого світу.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook