Окупанти Донбасу оприлюднили «результати» фейкових виборів у самопроголошених «ДНР» і «ЛНР»

Пушилін і Пасічник

Пушилін і Пасічник

Перемогу у так званих «виборах» на пости «глав» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» отримали ставленики Москви Денис Пушилін і Леонід Пасічник. Саме їх Росія через «вибори» вирішила легітимізувати як очільників невизнаних псевдореспублік. Сампроголошені «ДНР» і «ЛНР» Росія не визнала.

Так звані «ЦВК» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» оприлюднили результати фейкових «виборів». Їх опублікувало російське видання «ТАСС«.

За результатами підрахунку 100% «бюлетенів», Пушилін «набрав» 60,85% голосів.

Довідково: відомий до окупації Донбасу як активний учасник фінансової піраміди МММ Денис Пушилін став «в. о. глави ДНР» після того, як в кінці серпня в окупованому «ДНР» Донецьку від вибуху в кафе «Сепар» загинув Олександр Захарченко.

З посиланням на дані так званої «ЦВК» російські ЗМІ повідомляють, що за інших кандидатів голоси розподілилися таким чином: Храменков Роман Олександрович — 14,2%, Шишкіна Олена Миколаївна — 9,3%, Євстіфєєв Роман Миколайович — 7,75%.

Так званий рух «Донецька республіка» здобув 72,5% голосів до «парламенту» псевдореспубліки. Громадський рух «Вільний Донбас» — 26% голосів.

У сампроголошеній «ЛНР» на посаду «глави» за Леоніда Пасічника начебто проголосували 68,3% «виборців».

За керівника «республіканського комітету профспілки працівників освіти і науки» Олега Коваля «проголосували» 16,55% виборців, за лідера «перевальського територіального відділення громадського руху «Луганський економічний союз» Людмилу Руснак — 5,9%, за голову «республіканської профспілки працівників залізничного транспорту» Наталію Сергун — 7,95%. Недійсними визнали 1,3% бюлетенів.

Довідково:  Леонід Пасічник став «в. о. глави республіки» після втечі Ігоря Плотницького а Росію восени 2017 року. До цього Пасічник був так званим «міністром державної безпеки ЛНР».

Леонід Пасічник – екс-співробітник СБУ, у 2007 році тодішній президент України Віктор Ющенко нагородив його медаллю «за військову службу Україні».

На виборах в «парламент» так званої «ЛНР» більшу частину — 74,12% голосів набрав рух «Мір Луганщини», який очолює Пасічник, а рух «Луганський економічний союз» набрав 25,16% голосів «виборців». Недійсними визнано 0,72% «бюлетенів».

Читайте також: СБУ назвала точні результати «виборів», які Кремль зібрався провести на окупованому Донбасі 11 листопада (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», за оперативними даними СБУ, Кремль дав завдання заздалегідь «намалювати» необхідний результат.

Читайте також: Мешканці окупованого Донбасу знайшли спосіб протестувати проти так званих «виборів» (Фото)

Так, за даними СБУ, які озвучив ще 9 листопада Василь Грицак, Денис Пушилін у «ДНР» мав отримати  55% начебто голосів виборців, Леонід Пасічник в «ЛНР» — 63%.

Читайте також: «Світовий рекорд»: у мережі висміюють «явку на виборах» на окупованому Донбасі

Як видно з «результатів» після «голосування», бойовики на Донбасі втратили всякі межі пристойності у брехні про «підтримку» Пушиліна і Песечника, намалювавши їм захмарні «результати».

Читайте також: «Вибори» на окупованому Донбасі і миротворці ООН: став відомий новий «хитрий» план Кремля (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook