Маразм посилюється! Путін заявив, що на Інститутській стріляли «провокатори однієї з опозиційних партій»

imagesПрезидент Росії Володимир Путін вважає, що стріляти по мітингувальникам у Києві могли «провокатори однієї з опозиційних партій». Про це Путін заявив на прес-конференції у Москві.

«А ви знаєте, що зараз є думка, у тому числі й серед тих, хто недавно мітингував, що це були провокатори однієї з опозиційних партій. Ви чули про це?», — сказав Путін, відповідаючи на питання, хто стріляв по людях, якщо, за словами Путіна, такий наказ не віддавав екс-президент Віктор Янукович.

Читайте такожАваков: До кривавих подій у Києві причетна третя сила«Ось подивіться на ці матеріали. Вони є у відкритих джерелах. Тому там зараз дуже важко розібратися. Але ми з вами чудово бачили, коли бійці «Беркута» стояли зі щитами, а в них стріляли не з пневматичної, а з бойової зброї, прострілюючи їх наскрізь. Ось це ми точно бачили», — сказав Путін.

Читайте такожМайданівців могли убивати професійні кілери-найманці — експерт «А хто віддавав взаємні накази, цього я не знаю. Я знаю тільки, що мені Янукович сказав. А він мені сказав, що він таких наказів не віддавав, і більш того, дав вказівку, після підписання відповідної угоди (від 21 лютого), навіть вивести всі підрозділи міліції зі столиці», — заявив Путін.

Джерело: УНІАН

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook