Малопомітні для противника: Українські штурмові катери «Станіслав» і «Малин» випробовували в Чорному морі (Відео)

Фото з вільних джерел.

Фото з вільних джерел.

Десантно-штурмові катери типу «Кентавр», яким присвоєно назви «Станіслав» і «Малин», фактично готові до державних випробувань. Заводські ходові іспити повністю завершено. До початку державних випробувань залишились лічені тижні.

Катери пройшли заводські випробування в Чорному морі біля берегів Одеси. Про це повідомили в Міністерстві оборони. Судна показали хорошу маневреність, швидкість, стійкість до морських хвиль.

Десантно-штурмові катери побудовані за стандартами НАТО, тому значно відрізняються від інших кораблів або катерів національних ВМС, які радянського виробництва. Система управління працює в автоматичному режимі. На борту якісно працює як радіолокаційна станція, так і сучасне навігаційне обладнання. На екранах планшетів чітко відображена вся інформація про поточну надводну обстановку. До того ж катери є малопомітними для засобів стеження противника.

Представник заводу-виробника Леонід Бабак висловив сподівання, що незабаром усю необхідну документацію оформлять. Він також наголосив, що третій катер, який було закладено на заводі, вдосконалять із врахуванням напрацювань, здобутих за період будівництва, швартових та ходових випробувань тощо.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook