Макрон оголосив про початок військової операції для боротьби з Covid-19

ф1Президент Франції Еммануель Макрон ввечері 25 березня відвідав військово-польовий госпіталь для хворих Covid-19 в місті Мюлуз і оголосив про старт військової операції «Стійкість» для боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на RFI.

«Ми перебуваємо в стані війни, і перед обличчям піку епідемії я вирішив, за пропозицією начальника Генштабу, почати операцію Résilience («Стійкість»), окрему від операції Sentinelle («Вартовий»), в ході якої триває боротьба військових з тероризмом», — сказав французький президент.

У рамках нової операції вертольотоносець Mistral буде відправлений в південну частину Індійського океану, а вертольотоносець Dixmude — в зону Антильських островів-Гвіани на підтримку французьких заморських територій.

Завдання французької армії Макрон змалював поки тільки в загальних рисах, зазначивши, що військові будуть виконувати «санітарні, логістичні та захисні» функції.

Макрон підкреслив, що нова операція за участю армії «буде присвячена наданню допомоги і підтримки населенню, а також державним службам в галузі матеріально-технічного забезпечення і захисту» в боротьбі з епідемією.

Французькі військові беруть активну участь в медичних та логістичних операціях від початку кризи в галузі охорони здоров’я через коронавірус. Військові евакуювали пацієнтів з сильно постраждалого східного регіону Франції в райони, менш заповнені пацієнтами з коронавірусом.

Нагадаємо, у Франції коронавірусом за добу заразилися майже 3 тисячі людей, більше 230 померли.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook