Майже 200 дітей зі сходу України на Різдво гостюватимуть на Тернопільщині

1Дитячі «десанти» зі сходу України на захід дуже потрібні для того, щоб «зшивати» нашу державу, допомагати підліткам зрозуміти, наскільки різноманітна й велика наша країна, наскільки цікаві й самобутні звичаї, які доброзичливі люди живуть в усіх її куточках.

Таку місію несе культурна акція «Схід та Захід разом», у рамках якої й приїдуть на Тернопілля близько 200 дітей зі східних областей України — з міст Рубіжне та Сєвєродонецьк Луганської області та з кількох районів Донецької області. Вони проведуть різдвяні свята на Тернопільщині

Перша черга дітей вже в області. За словами начальника управління освіти й науки Тернопільської облдержадміністрації Ольги Хоми, дітей з міста Рубіжне прийняла Монастириська районна державна адміністрація. На Монастирищині діти перебуватимуть з 2 до 7 січня. Їх дозвілля організовують монастириські навчальні заклади.

4 січня Тернопільщина прийматиме дітей з кількох районів Донецької області.

5 січня до Тернополя прибувають діти з Сєвєродонецька. Їх приймає Заліщицька районна державна адміністрація та навчальні заклади району і місто Чортків.

8 січня перед від’їздом додому діти будуть гостювати в Тернополі, де для них також передбачений відпочинок.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook