Маєш російський паспорт і хочеш в Україну? Маєш про це заздалегідь повідомити електронкою

6Президентським указом, який Петро  Порошенко підписав  нині, введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від цьогорічного 1 березня «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз національній безпеці у сфері міграційної політики».

Передбачені суттєві новації. Зокрема, йдеться про те, щоб запровадити щодо іноземців, зокрема, громадян Росії, та осіб без громадянства, які походять з держав міграційного ризику, механізму попередньої перевірки підстав для їхнього в‘їзду на територію нашої держави з електронним повідомленням про намір відвідати Україну.

Коли запрацює нововведення? Спершу Кабінет Міністрів України має розробити проекти змін до відповідних законів (на це виділено місяць часу), підготувати зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів, сприяння в наданні інших послуг, а також за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні. Також уряд має визначитися з повноваженнями державних органів, які покликані здійснювати попередню перевірку тих, хто походить з країн міграційного ризику. Росія, як відомо, фігурує в такому списку.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook