Майдан у Тернополі – місце, де можна почути новини, обстежитися, отримати допомогу (Фото, Відео)

P3060026-n- На Театральному майдані тепер чергують психологи та священики, — каже керівник штабу Національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра.

Вони щодня з 15 години до 19-ї чекають усіх, хто потребує підтримки через події, що відбувалися і нині відбуваються в Україні. Люди вже тривалий час живуть у тривозі, тож їм варто допомогти.

Читайте також. Тернопіль: гроші для постраждалих на Майдані можна перевести з будь-якого куточка світу

Також там працює автобус, де тернополяни можуть безкоштовно пройти флюорографічне обстеження. Власне, охочих це зробити не бракує. Біля автобуса навіть шикуються черги.

- Оскільки на майдані постійно перебуває велика кількість людей, які збираються поспілкуватися та поділитися новинами, ми вирішили організувати там медичну допомогу, — каже міський голова Тернополя Сергій Надал. — Працюють лікарі, які можуть безкоштовно зробити флюорографію, поміряти тиск. Також там можна проконсультуватися у психолога та поспілкуватися із священиком. Пункт діятиме доти, доки будуть люди та буде у ньому потреба.

Читайте також. Тернопіль уже готовий прийняти 50 біженців з Криму (Відео)

Нагадаємо, намету організаційного комітету Штабу у сквері біля пам’ятника Незалежності вже немає. Допомогу на потреби Майдану у Тернополі також не збирають. Активісти стверджують, що жодна копійка із тих благодійних внесків, які робили люди, не пропаде. Наразі у місті відкрили мультивалютний рахунок, на який можна переводити гроші для постраждалих під час протистоянь на Майдані у Києві, а також їхніх родин. Збирають кошти і для вояків, які вже тривалий час заблоковані у морі та військових частинах у Криму.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook