Майдан-2014: в Інтернеті відтворили посекундне відео розгону мітингувальників (Відео)

майданВ Інтернеті синхронізували в один відеоролик близько тисячі відеофрагментів масового побиття і тисняви ​​на вулиці Інститутській у столиці, які сталися 18 лютого 2014 року.

Про це повідомляє«Радіо Свобода» з посиланням на Лабораторію Jus Talionis Reconstruction Lab.

Так, за інформацією журналістів,  для створення цього відео у Лабораторії використовували записи з 15 камер відеоспостереження.

Проте, за твердженням учасників групи Jus Talionis Reconstruction Lab, кількість записів має бути більшою як мінімум вдвічі.

“Відразу ж після розстрілів на Майдані зникли записи з камер підрозділів Державної служби охорони за адресами: вул. Інститутська, 7 (Клуб КМУ), вул. Інститутська, 8 (комітет ВРУ), вул. Садова, 3-а (комітет ВРУ), вул. Липська, 3 (комітет ВРУ), а також вирізано чимало важливих фрагментів із записів банку “Аркада” (вул. Ольгинська, 3). також, коли силовики зайняли 18 лютого Жовтневий палац, вони побили охорону і вивели з ладу систему відеоспостереження, знищивши відеодокази “, – розповідають учасники групи.

Відеореконструкція охоплює часовий проміжок від 15:39 до 17:26 18 лютого 2014 року.

Зазначимо, що на відео зафіксовано розгін силовиками на вулиці Інститутській і тиснява біля барикади на вулиці Ольгинській, в результаті чого загинули п’ятеро мітингувальників. Також можна побачити вбивства правоохоронців.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook