Люди, які загинули в Тернополі, співпрацювали з «Водоканалом»: подробиці трагедії

22-1024x576У Тернополі через зсув ґрунту загинули двоє людей.

В результаті чого трагічно загинули двоє осіб, родом з Київської і Донецької областей. Вони працювали у підприємстві РБК”Спецбудмонтаж” (м.Київ), яке мало укладений договір з КП «Тернопільводоканал» на заміну та санацію водопровідних і каналізаційних мереж. За умовами контракту, підрядники не мали права працювати вночі, у вихідні й святкові дні. Роботи мали проводити лише в денний час. Відповідно до чинного законодавства, за техніку безпеки та організацію виконання робіт на об’єкті несе відповідальність саме підрядна організація.

За даним фактом проводять перевірку правоохоронні органи та спеціалісти Держгірпромнагляду.

Зазначимо, трагедія трапилася сьогодні після опівночі на вулиці Галицькій. Близько 2-ї години про нещастя рятувальникам повідомили медики швидкої. Через зсув ґрунту двоє людей опинилися під землею.
За інформацією ДСНС-ників, ремонтно-будівельна компанія, за допомогою екскаватора працювала над реконструкцією напірного колектора – копали траншею глибиною 5 метрів. Очевидці повідомили рятувальників про подію не одразу. Тож багато дорогоцінних хвилин було втрачено. О 01:55 на місце події прибули 13 працівників Служби порятунку.

Щоб витягнути постраждалих з-під землі залучили 3 спецмашини. Проте, витягнути потерпілих на поверхню вдалося лише кілька хвилин по 3-тій. Лікарям залишилося констатувати смерть. Одному з чоловіків було 40, другому – 37. Загиблі — жителі Київської та Донецької областей. Вони були працівниками підприємства РБК «Спецбудмонтаж» (м.Київ), мали укладений договір з КП «Тернопільводоканал». За даними Тернопільської міської ради, ця компанія проводить у Тернополі заміну та санацію водопровідних і каналізаційних мереж.

Виграла відповідний тендер, має досвід виконання подібних робіт у Києві та інших містах, має необхідні ліцензії та дозволи. Саме на Галицькій прокладали нову каналізаційну трубу. За умовами контракту, підрядники не мали права працювати вночі, у вихідні й святкові дні. Роботи мали проводити лише в денний час. Відповідно до чинного законодавства, за техніку безпеки та організацію виконання робіт на об’єкті несе відповідальність саме підрядна організація.
За інформацією правоохоронців, під час проведення земляних робіт не були дотримані відповідні норми безпеки. Даний факт поліцейські внесли в ЄРДР відповідно до статті 272 ККУ. Триває слідство.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook