Любов до пива спровокувала «аграрну революцію»

ф1Останні дослідження британських, американських та ізраїльських археологів, перевернули “з ніг на голову” не лише історію пивоваріння, а й історію людства. Пиво — це не лише напій, але й поштовх до прогресу людської цивілізації. Учені припускають, що саме любов до пива могла бути причиною одомашнення злакових і спровокувала “аграрну революцію” більш ніж десять тисяч років тому.

У доісторичній печері поблизу Хайфи дослідники знайшли “пивоварню”, якій близько 13 000 років. Раніше вважалося, що пиво вперше почали варити близько 5000 років тому. Про це повідомляється у Journal of Archaeological Science: Reports. Знахідки вказують на те, що пиво було саме основним, а не побічним продуктом при виготовленні хліба, як вважалося раніше. Цікавим є той факт, що залишки ферментованих злакових, що використовувались для приготування стародавнього пива, знайшли на місці поселення натуфійської культури. Це були напівосілі мисливці-збирачі. На думку науковців, вони спочатку використовували дикі злаки для приготування пива. Сам напій використовувався під час різних ритуальних обрядів і саме любов до пінного напою могла бути однією з причин “одомашнення злакових”. Перехід від кочівництва до осілості напряму пов’язаний з початком вирощування людиною злакових у період Середньої кам’яної доби (12 000 — 7000 років до нашої ери). Для історії людської цивілізації це була справжня аграрна революція, бо рослинництво і хліборобство робило людину менше залежною від примх природи, оскільки давні люди могли краще забезпечити себе харчами. Тож саме бажання виробляти пиво могло дати поштовх до розвитку людської цивілізації.

42835494_2259265414101904_3832856616273707008_n

На території України за словами українського археолога Михайла Відейка пиво варили у часи Трипільської культури (5000 — 2500 років до нашої ери). Ячмінь, котрий є основою у виробництві пива, був однією з найпоширеніших культур, яку почали вирощувати люди у нову кам’яну добу на території України. Зокрема трипільці вирощували кілька сортів ячменю і, ймовірно, першими на теренах сучасної України почали виготовляти напої шляхом бродіння — пиво та медовуху. З трипільською культурою пов’язують також прогрес усієї людської цивілізації. Зокрема це стосується запровадження відновлювального сільського господарства, одомашнення тварин, винахід колеса.

42992887_331208224301555_2806450928218013696_n

Загалом же пивоварінню ми завдячуємо багатьма технологіями, які знаємо сьогодні. Зокрема такий звичний для всіх нас холодильник, набув поширення завдяки виробникам пива. Коли з’явилися перші холодильники у 80-х роках XIX століття, вони були досить дорогими у експлуатації. Проте пивовари відразу ж вхопилися за новинку, бо вона дозволяла виготовляти пиво протягом року, а не лише у холодну пору, як раніше. Холодильник став буденністю. Скляна пляшка, у якій зараз можна знайти воду, пиво, квас, ліки також з’явилася через зацікавленість з боку пивоварів. Перша велика лінія з виготовлення скляної пляшки була запущена у 1903 році у США. Перший ртутний термоментр був створений Джеймсом Джоулем для власного пивоварного заводу на початку  XIX століття. І таких винаходів можна знайти сотні.

Так любов до пива змушувала людей рухатися вперед і розвиватися. На відміну від кам’яної доби, сьогодні, щоб скуштувати доброго і натурального пива потрібно набагато менше зусиль. Достатньо придбати пляшку доброго пива “Опілля”, що частково є уособленням поєднання вікових традицій і прогресу.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook