Лисиці окупували ліс — В одному з лісових господарств на Тернопільщині виявили кількість звірів, що значно перевищує допустиму

1У ДП «Бучацький лісгосп», що в Тернопільській області, провели облік мисливської фауни. З’ясували, що на території лісгоспу розвелося 115 лисиць, що значно перевищує їх допустиму кількість.

Про це ІА «7Днів-Україна» повідомили в ДП «Бучацьке лісове господарство». Це підприємство як користувач мисливських угідь, зобов’язане проводити облік чисельності мисливської фауни після завершення сезону полювання 2019-2020 рр.

Читайте також: На Тернопільщині в природному заповіднику погасили марки із зображенням рідкісних рослин (Фото)

Цьогорічний облік мисливської фауни вперше підприємство провело у всіх семи лісництвах, адже раніше мисливські угіддя в чотирьох лісництвах знаходились в користуванні місцевих районних товариств мисливців та рибалок.

Читайте також: На Тернопільщині підрахували, скільки в лісах є тварин, на яких можна полювати

Цей захід є вкрай важливим, тому, що за його результатами встановлюють ліміти з добування мисливської фауни у наступному сезоні полювання. Через це працівники підприємства віднеслись до цієї роботи дуже відповідально. Всього до проведення обліків було залучено 154 чоловіки. Крім працівників лісництв залучали місцевих мисливців та інших представників громадськості.

За зведеними даними було обліковано наступну чисельність мисливської фауни: кабани – 72, козулі – 236, зайці – 374, білки – 135, куниці – 59, куріпки – 149. Крім того, обліковано 115 лисиць, що, як сказали лісники, значно перевищує допустиму кількість.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook