Листа Януковича з проханням ввести війська в Україну «не було» — Росія взялась брехати світу прямо в очі (Документ, Відео)

ф2Жодного листа від Віктора Януковича з проханням ввести війська в Україну Росія не отримувала.

Таке документальне підтвердження неправди надіслала Генпрокуратура Росії Генпрокуратурі України. Документ оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Луценко.

ф1«Прийшов лист від Генпрокуратури РФ.
Пишуть, що ні Адміністрація Президента РФ, ні Совєт Федерації РФ не отримували ніякого листа Януковича про використання військ РФ на території України.
І ніби ніякий лист не використовувався при прийнятті відповідного рішення владними органами РФ.
Бумага всьо стєрпіт, гаспада расєйскіє прокурори.
Але що робити з виступом Чуркіна в Раді Безпеки ООН про цей лист?
Що робити з відеоінтерв’ю самого Януковича, який підтверджує, що писав такий лист?
Що робити з виступом на Совєтів Федерації г. Клішаса, який говорить про лист Януковича до Совєта Федерації?
Що врешті-решт робити з відео зустрічі Путіна із пресою в м. Ново-Огарево. Під час вказаного інтерв’ю Путін В.В., даючи відповідь на питання стосовно того, що може слугувати приводом для використання ЗС РФ на території України, неодноразово зазначив що у нього є «прямое обращение действующего и легитимного Президента Украины Януковича об использовании Вооруженных Сил для защиты жизни, свободы и здоровья граждан Украины…». У подальшому в ході інетерв’ю Путін В.В. повторно наголосив про наявність вказаного офіційного звернення Януковича В.Ф.
Відповідь на ці питання одна — скоро суд, який встановить істину і покарає зрадників та окупантів», — написав Генпрокурор України в мережі.

Більше — у відео ТСН.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook