Лист Святому Миколаю. Надісланий повторно

Степан БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради, громадський діяч

Степан БАРНА,
депутат Тернопільської обласної ради, громадський діяч

Минулоріч написав листа Святому Миколаю. Але чи то пошта погано працює, чи то з інших причин, він не дійшов. Тому надсилаю повторно
Лист Святому Миколаю.
Святий наш покровителю Миколаю! Поклади під подушку їм розуму. Поклади любові до України. Святий Миколаю, розкажи їм у їхніх снах, що їхні межигір’я, яхти і гелікоптери — тлінь. Розкажи їм, що золотий унітаз це не те, для чого варто прожити життя. Втовкмач в їхні голови, що вони не вічні.
Даруй їм розуміння доброї справи.Вдихни в них любов до ближнього. Хай вони прокинуться й зрозуміють: подати руку слабшому, це не «впадло», а шляхетно. Що допомагати ближньому, це не «в западло», а по-християнськи , що «піліть бюджет» — це не «розвесті лохов», а порушення заповіді «не вкради».
Святий Миколаю. Ти добрий. Тобі відомо, що таке співчуття. То дай їм здоров’я. Дай їм здоров’я, бо в здоровому тілі здоровий дух. А там де дух — там любов до ближнього, до землі, на якій народився. І до людей, що живуть поруч. Святий Миколаю, даруй їм таку ласку. Даруй, бо ми не такі добрі й терплячі, як ти, Святий наш покровитель. Даруй, бо ми вже не в силі їм щось дарувати. Даруй, бо чаша нашого терпіння переповнена.

1485092_719110514775490_758083751_n

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook