Ляшко судиться з Кабміном та «Нафтогазом»

Олег Ляшко

Олег Ляшко

Колишній народний депутат, голова Радикальної партії Олег Ляшко подав до суду на Кабінет міністрів та НАК «Нафтогаз України».

Як повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва, позов стосується премій для керівництва компанії за перемогу у Стокгольмському арбітражі.
ОАСК наразі вирішує питання щодо відкриття провадження за позовом. «Позивач – Олег Ляшко просить суд визнати протиправними дії Кабінету міністрів України та НАК «Нафтогаз України», які полягають у встановленні та виплаті, на думку позивача, необґрунтованих винагород (премій) керівництву НАК «Нафтогаз України» за перемогу у Стокгольмському арбітражі над ПАО «Газпром» і просить утриматись від вчинення дій по їх виплаті», — йдеться у повідомленні.
Також Ляшко просить визнати протиправною бездіяльність Кабміну, яка, на його думку, полягає у незабезпеченні належного контролю за ефективністю управління НАК у зв’язку із встановленням та виплатою відповідних винагород. «Радикал» також просить зобов’язати відповідачів повернути отримані премії.

Також політик просить визнати протиправною бездіяльність уряду, що полягає у незабезпеченні належного контролю за ефективністю управління НАК «Нафтогаз України» у зв’язку із встановленням та виплатою відповідних винагород.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Нагадаємо, раніше виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко повідомив, що «Нафтогаз» виграв апеляцію у першій скарзі «Газпрому» на рішення Стокгольмського арбітражу. За рішенням арбітражу «Газпром» винний »Нафтогазу України» 3 млрд доларів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook