Луценку покращало – дружина Ірина

indexСтан здоров’я побитого «Беркутом» Юрія Луценка покращився. Про це повідомила дружина Луценка Ірина в ефірі Громадського телебачення.

«Загрози такої, щоб були некоординовані чи незрозумілі реакції організму, відпали», — повідомила вона.

Також Ірина Луценко заявила, що довідка клініки «Соціовимір», яка начебто проводила аналіз крові Юрія Луценка на вміст алкоголю, підроблена.

«Видно з усіх моментів, що це сфальшована довідка. Ніхто до нього не заходив. Ніякого візуального огляду не було. А на наступний день вже з’явилася інформація, що нібито було виявлено в крові, я можу помилятися в цифрі, 0,57 проміле, що дорівнює неповному бокалу вина або стакану пива», — зазначила дружина Луценка.

Крім того, вона ще раз наголосила, що її чоловік не вживав спиртного того вечора. Як вона повідомляла раніше, єдине спиртне, яке міг приймати її чоловік, був сироп від кашлю.

Нагадаємо, раніше в опозиції припускали, що результати аналізу крові Юлія Луценка, які начебто підтверджують, що екс-міністр МВС в ніч на 11 січня був у стані алкогольного сп’яніння, могли бути сфальсифіковані.

Сьогодні, 14 січня, Ар’єв повідомив, що результати тесту Юрія Луценка на алкоголь виявили дуже низькі цифри, що свідчить про те, що окрім ліків він нічого не вживав.

Джерело: Еспресо.TV

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook