Луценко заговорив про Майдан на Красній площі

1464617909-3912-foto-unianГенеральний прокурор Юрій Луценко упевнений, що настане час, коли на Красній площі у Москві відбудуться ті ж самі процеси, що й на Майдані Незалежності в Києві.

Як передає УНІАН, про це він сказав під час засідання Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань науки, освіти, культури і ЗМІ у Києві.
«Для нас важлива не стільки навіть фінансова підтримка, хоча ми за неї дякуємо, не стільки навіть дипломатична підтримка — ми за неї дуже дякуємо. Я маю на увазі санкції щодо агресора, тощо. Нам дуже важливо відчувати сигнал взаєморозуміння, спільної культури, приналежності до єдиної цілі — рухати простір свободи і демократії на схід», — сказав Луценко.
Він зазначив, що колись «кордон свободи» стояв у візуально розділеному стіною Берліні.
«Потім цей кордон перемістився на Віслу — в столицю Польщі. Потім він стояв по Дніпру — у місті Києві, Україна була розділена. Сьогодні він стоїть на нашому східному кордоні. І я абсолютно переконаний, що всі, хто тут молодший, і хто навіть старший, ми ще всі побачимо, що кордон свободи рухається на схід», — зазначив генпрокурор.

Читайте також: Як жителів окупованого Криму змушують прийти на російські вибори (Фотофакт)

Луценко висловив думку, що боротьба з корупцією є «чи не найбільш показовим методом змінити цей старий радянський корумпований простір».

«Те, що я роблю в себе, те, що ми робимо спільно з європейськими колегами, дає прекрасний приклад тим, хто знаходиться ще по ту сторону стіни», — сказав він.
Генпрокурор висловив упевненість, що «прийде час, коли на Красній площі у Москві ми побачимо ті самі процеси, які бачили на українському Майдані».
«В той момент, коли Україна буде жити краще, ніж Росія, Росія почне розширяти простір свободи на своїй території», — додав Луценко.
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook