Луценко вказав на всіх винних у смертях в Криму та зоні АТО

1469894721-2061Недолугі вказівки «згори» та повне знищення армії — основні ключові моменти, наслідком яких стали тисячі смертей.

Про це він заявив під час виступу на засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, інформуючи про розслідування кримінального провадження у зв’язку з російською агресією проти України, повідомляє УНІАН.

Луценко зазначив, що кримінальне провадження налічує понад 800 томів, з яких 350 мають гриф “таємно” або “цілком таємно”.

Читайте також: Луценко заявив про парадоксальну ситуацію з командою на вихід українських бійців «коридором» з Іловайська 

У ході досудового слідства вже допитано понад 1400 потерпілих, 2000 свідків, проведено 1800 судово-медичних, військових, фоноскопічних та інших експертиз, здобуто понад 100 тис. одиниць речових доказів, в тому числі зброї та бойової техніки, яку Російська Федерація постачає терористам.

Луценко зазначив, що Генпрокуратура з метою проведення необхідних експертиз звернулась до Київського інституту судових експертиз Міністерства юстиції для проведення комісійної військової експертизи, в якій взяв участь 31 провідний фахівець. За результатами роботи досліджено понад 3600 документів і визначено ключові фактори, які призвели до загибелі людей на території Криму, міста Севастополь та в окремих районах Луганської та Донецької областей.

Як зазначив Луценко, першим фактором є державна зрада колишнього президента Віктора Януковича, його найближчого оточення, командування Збройних сил, Військово-морських сил, СБУ, МВС.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook