Луценка били поки він не втратив свідомість — дружина

http://espreso.tv

http://espreso.tv

Дружина Юрія Луценка Ірина розповіла про обставини побиття її чоловіка «Беркутом». Про це повідомила прес-секретар лідера «Третьої української республіки» Лариса Сарган, — передає «Громадське радіо».

«Ми годину з Юрою намагалися добитися від «Беркуту» правди про їхні подальші дії, вимагали показати документи і зняти маски. Годину вони відпиралися. Після того, як ми вийшли з автобусу, люди продовжували вимагати від «беркутівців» показати посвідчення і зняти маски, щоб бачити їх обличчя і ідентифікувати, як вони ідентифікують мінингуючих. Натомість беркутівці почали бити людей», — розповіла Ірина Луценко.

«Юра як міністр внутрішніх справ став між людьми і «беркутівцями», щоб припинити кровопролиття. «Беркутівці» почали нещадно бити його по голові, кров лилася рікою. Розбили на обличчі окуляри. Він впав, втратив свідомість, лише тоді вони перестали його бити!!! Люди викликали швидку допомогу, зараз їдемо в клініку. Юра при свідомості, говорить. Травми голови великі. Мені також дісталося…» — розповіла вона.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook