Літургія онлайн: як поводитися вдома під час відправи — священник дав пораду

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Священник УГКЦ Ростислав Пендюк із Львівщини, порадив вірянам як поводитися  і на що зважати під час Літургій онлайн.

У його пості в фейсбуку йдеться про те, що потрібно визначити о котрій годині та через який ресурс ви будете дивитися Літургію. Також він радить поприбирати в кімнаті.

“Перед початком молитви поставте на чільне місце ікону чи хрест. Можете також запалити свічку. Потрібно одягнутися відповідно: не обов’язково парадний одяг, але піжама чи спортивний костюм також не дуже пасують. О визначеній годині зберіться усі, хто планує молитись.

Можна також домовитись з друзями чи рідними, щоб вони долучились до молитви у своїх домівках. Поводьтесь точно так само, як ви поводитесь в храмі: зосередитесь на тому, що відбувається в часі Літургії, не відволікайтесь на інші справи, в часі Літургії стійте, коли священник говорить проповідь – можете сісти. Будьте уважними до самого завершення Літургії”, – радить отець Ростислав.

За його словами, після завершення, можна ще кілька хвилин побути в тиші, щоб в особистій молитві подякувати Богові, а потім влаштувати собі гарний родинний чи приватний святковий сніданок, чи обід.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook