Літній чоловік ходить з рекламним щитом: «Шукаю нирку для дружини» (Відео)

kidney74-річний Уейн Уінтерс через страшний діагноз дружини пішов на відчайдушний крок: він щодня виходить на вулиці Фарр-Уеста, штат Юта, з величезною рекламною панеллю, на якій написано, що він шукає донора нирки для своєї дружини.

«Я не дуже швидко ходжу», — зізнається він, при цьому чоловік кожен день проходить з нелегким для літньої людини вантажем кілька миль.

Уінтерс розповів, що йому в голову прийшла ця ідея після того, як у його дружини, Дінн, з якою вони разом вже 26 років, була діагностована ниркова недостатність 5-ї стадії. Коли чоловік почув про це, він був збентежений і не знав, як може допомогти.

«Я не знав, що робити, — заявив Уінтерс. — Але я відчував, що я повинен щось зробити».

Уінтерс розповів, що побачив подібну історію у новинах і вирішив зробити свій власний рекламний борд перед тим, як відправитися на прогулянку. З того самого дня його улюбленою порою доби стала година-пік — з 3 до 6 вечора. Саме за цей проміжок часу величезна кількість людей звертають увагу на його напис.

За словами чоловіка, вже в перший день один з водіїв помітив його і зупинився. Він пообіцяв Уінтерс перевірити, чи підійде його нирка для Дінни.

Але поки ця інформація не підтвердиться, Уінтерс продовжить ходити по вулицях міста зі своїм щитом. До відома, за допомогою цього щита він не тільки привертає увагу до проблеми своєї дружини, але і допомагає знайти донорів для інших хворих. На зворотному боці рекламного знака є інформація про тисячі інших людей, які потребують пересадки органів.

«Після того, як я знайду нирку, я поверну свою дружину в нормальний стан, зроблю її знову доброю і люблячою», — сказав Уінтерс.

Він також повідомив, що вражений величезною підтримкою з боку сторонніх людей. І навіть після того, як знайде донора для своєї дружини, він буде продовжувати займатися цією справою. За його словами, з цього моменту це його життєва місія.Джерело: USA.ONE

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook