Лікарі показали журналістам, як виглядає найбільший у Європі кардіоцентр для дітей

фото Юрія Зущіка

фото Юрія Зущіка

Завданням центру є діагностика, лікування та хірургічна корекція вроджених вад серця, повідомляє агенство «Кримські новини».

У Києві відбувся прес-тур до найбільшого дитячого кардіоцентру Європи — «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України». Центр знаходиться на території дитячої лікарні «Охматдит» і працює з 2 квітня 2003 року.

Завданням центру є діагностика, лікування та хірургічна корекція вроджених вад серця і судин у дітей, заклад оснащений новітніми технологіями у сфері лікування вад серця і судинних захворювань

Також тут функціонує поліклініка, приймальне відділення, 6 кардіохірургічних операційних, відділення радіології, наукові відділи та кафедра дитячої кардіології.

фото Юрія Зущіка

фото Юрія Зущіка

У 2009 році в центрі вперше у світі ввели практику операції в перші години життя з використанням пуповинної крові. На сьогодні в лікувальному закладі провели вже більше 250 таких операцій

Також лікарі закладу вперше у світі розробили і ввели в експлуатацію програму CorD, завданням якої є раннє виявлення та хірургічне лікування вроджених вад серця.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook