Ліга Європи: сталось майже так, як гадалось

Фото: хочеш одне, а виходить - інше

Фото: хочеш одне, а виходить — інше

«Вікторія» — «Шахтар» — 1:1
«Динамо» — «Валенсія» — 0:2
«Дніпро» — «Тоттенхем» — 1:0
«Чорноморець» — «Ліон» — 0:0
Зрозуміло, багатьом людям зараз не до футболу, однак матчі Ліги Європи ніхто не скасовував. Перспективи українських команд після перших поєдинків вельми різняться.

«Динамо» може з легким серцем і спокійною душею їхати на оглядову екскурсію у Валенсію. «Над чим працює Блохін на тренуваннях?», — запитувалося в одному з післяматчевих коментарів. Питання доречне, оскільки гра «Динамо» — продовження його ж осінньої гри на нервах уболівальників. «Валенсія сьогодні виглядала свіжіше в плані думки», — таким був вердикт самого коуча «Динамо». Тобто, знову пританцювали до тієї ж грубки, звідки починали…

«Чорноморець» , загалом, непогано тримався у Одесі і за дуже сприятливого збігу обставин може навіть розраховувати на перемогу за сумою двох матчів.

Ще більші шанси на кінцевий успіх у «Дніпра», особливо якщо «Тоттенхем», як це з ним уже траплялося, розглядатиме Лігу Європи як зайвий тягар. Гол Коноплянки міг стати не єдиним у матчі, якби Зозуля у своєму стилі вже у доданий час не влучив у штангу.

«Шахтар» у Пльзені міг на класі дотиснути «Віуторію», але хиби весняного футболу далися взнаки, і тепер остаточне вирішення питання виходу в наступний раунд переноситься на «Донбас Арену».

Ігор Дуда

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook