Слідство встановило, що могло вбити пацієнтку лікарні: під загрозою пацієнти всієї України (Відео)

ф1Причиною смерті жінки і значного погіршення стану ще шести пацієнтів лікарні №9 міста Кам’янське на Дніпропетровщині міг стати медичний препарат українського виробництва, який використовували при хірургічних втручаннях в усіх постраждалих пацієнтів. Тому лікарів усієї України застерегли від застосування цього препарату.

Як повідомляє Кам’янський відділ поліції ГУ Нацполіції Дніпропетровськокої області, за фактом смерті пацієнтки та погіршення стану здоров’я інших постраждалих, яким вводили препарат у лікарні Кам’янського, відкрито кримінальне провадження.

Як уже встановило слідство і Урядова комісія, анестезіолог, який вводив наркоз жінці, яка згодом померла, діяв кваліфіковано. Немає претензій і до дій всіх інших медиків, які проводили хірургічне втручання іншим потерпілим пацієнтам.

Також слідство встановило, що в лікарні Кам’янського, де постраждали пацієнти, наркоз зберігали правильно, препарат мав чинний термін дії.

Відтак претензії слідство має тепер до українського виробника, який виготовив препарат, що спричинив смертельний токсичний шок в однієї пацієнти, а за життя іншої медики лікарні імені Мечникова зараз інтенсивно борються.

Відомо, що наркоз, який міг спричинити смертельні наслідки, не був закуплений централізованими закупівлями. Залишки препарату з лікарні Кам’янського вилучені. Однак фактично під загрозою можуть бути пацієнти всієї України, оскільки не виключено, що в якійсь лікарні досі може бути такий же небезпечний препарат. Тому, каже влада Дніпропетровщини, застерегли всю Україну.

«Це український виробник, тому повідомлення з попередженням дано на всю Україну», — заявив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Розслідування кримінального провадженян триває.

Більше подробиць — у сюжеті 5 каналу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook