Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук: Небезпечні емоції – люди готові до «коліївщини»

17«У момент люті і розпачі людина ніколи не приймає виграшних рішень. Я кожного дня бачу, чую, відчуваю настрої людей – вони готові до так званої «коліївщини». Це небезпечні емоції», — заявив, виступаючи перед студентами Києво-Могилянської академії, український співак і музикант Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», повідомляє «Glavcom«.   

Ліки від небезпечних емоцій Вакарчук теж запропонував: «Потрібно стискати кулаки та йти в спортивний зал, а не брати палицю і з люттю йти на твоїх образників, які сьогодні, можливо, сильніші за тебе. Якщо тренуватись у спортивному залі щодня, можна зробити у якийсь момент так, щоб таких речей більше не ставало. Нам потрібно кожного дня робити себе сильнішими. В якийсь момент ви побачите, що нас багато у цій країні. Ви ніколи не знаєте, чи виграєте, але якщо ви не хочете виграти, то навіщо витрачати своє життя на беззмістовне споглядання? Тоді можна їхати в інші країни. Треба змінювати країну за будь-якої можливості»

Звичайно, в усіх на устах запитання про президентські амбіції співака. У Києво-Могилянці він не зволікав з відповіддю: «Я можу пишатися тим, що свої 42 роки я прожив так, що мене можна включити до президентських рейтингів. Я прожив достойно, чесно, ніколи не прагнув влади. Я був першою людиною в Україні, яка добровільно відмовилася від влади. Тому вона мене не цікавить. У мене немає, не існує владних амбіцій. Я застосовуватиму той спосіб для зміни країни, який буде найефективнішим для цього, і ніхто мене у цьому не зупинить».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook