Зеленський зробив звернення до українців: пропонує люструвати всю владу, крім своєї (Відео)

ф1Президент України пропонує розширити люстраційний список влади в Україні.

Про це Володимир Зеленський заявив у зверненні до українців, опублікованому на офіційній сторінці Офісу Президента України у Фейсбук.

У звернення Зеленський пропонує поширити дію люстраційного закону на представників найвищої влади України, крім себе як Президента України та майбтнього складу Верховної ради, а також складу майбутнього Кабміну. Віповідний законопроект, заявив Президент України, його команда вже напрацювала.

Таке рішення про поширення люстрації на всіх чиновників і народних обранців найвищої влади України каденції п’ятого Президента України Володимир Зеленський пояснив тим, що «їм всім фіолетово».

Раніше під люстрацію в Україні потрапляли посадовці часів президенства Віктора Януковича.

Зеленський пропонує, щоб тепер під люстрацію потрапляли найвищі посадовці України, які були на посадах із 23 лютого 2014 року до 19 травня 2019 року.

20 травня 2019 року, нагадаємо, відбулася інавгурація Володимира Зеленського на посаду Президента України.

Всі подробиці — у відео.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. молодец зеленский так держать этих ублюдков только так нужно выживать и выдавливать сами они не уйдут у них сейчас агония нужно конфисковать все награбленое имущество за эти года и отправить на исправительные работы пускай пожывут как простой народ которого они гнобили все года награбленые деньги передать государству и не нужен будет мвф с порошенка нужно начать обязательно иначе их не уничтожить это саранча злокачественая зеленский вы на правильном пути народ вас поддерживает и верит в вас мы так долго вас ждали

TOP 100

Facebook