Легка атлетика: тернополянка — срібна призерка Чемпіонату України

легкоПредставниця обласної ДЮСШ Оксана Пиж серед юніорів на дистанції 6 км із результатом 23.53 виборола срібну нагороду чемпіонату України.

Нагадаємо, чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих завершився в Цюрупінську. У складі збірної Тернопільської області виступали дев’ятеро спортсменів. Наші атлети у командному заліку посіли 8 місце, набравши 260 очок, інформують в управлінні з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

Щодо особистих результатів, то досить успішно на турнірі виступили вихованці тренера Ольги Стефанишиної. Окрім Оксани Пиж, впоралася із завданням її колега по команді Христина Паньків  - у змаганні серед дівчат на дистанції 2 км із результатом 7,48 вона посіла сьоме місце, повідомив сайт ОДА.

Також сьомими були Назар Даньків (ОДЮСШ) серед юніорів з бігу на 8 км (результат 30.29) та Руслан Даньків (обласна ШВСМ) серед дорослих на дистанції 4 км (результат 13.31). Десяте місце виборов ще один вихованець ОДЮСШ Іван Іщук (тренер Богдан Дуда). Він на дистанції 10 км показав результат 35.37.

Серед молодших юнаків і дівчат у бігу на 1 км вперше у змаганнях всеукраїнського рівня виступали чотири вихованці тренера Ігоря Чайки з Тернопільської районної ДЮСШ. Щодо результатів юних спортсменів, то Володимир Стельмах був десятим, Ольга Славська посіла 14 місце, Максим Куп’як був 15-м, Арсен Мархевка – 18-м.