«Ледь не зробила фатальну помилку, і все через свекруху» — історія для роздумів

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Я ніколи не подобалася своїй свекрусі і вже майже з цим змирилася. З чоловіком ми були одружені 4 роки, у обох була хороша робота, ми добре заробляли і добре жили, не відмовляли собі ні в чому, багато подорожували, а згодом поміняли нашу однокімнатну квартиру на трикімнатну в центрі. За матеріалами

Не знаю, за що, але свекруха не злюбила мене відразу. Спочатку їй не подобалося, як я одягаюся: то занадто короткі спідниці, то занадто глибокий виріз. Потім, коли ми вже одружилися – не так готую, не так перу, не так прасую. З часом все це мене дістало. Так, є і у мене недоліки, але тут справа не в цьому. Просто є такі люди – їм постійно потрібні сварки. Дивно, що у такої матусі виріс такий добрий син.

Якось на телефон з невідомого номера мені прийшло повідомлення, що мій чоловік зраджує мені з колегою по роботі. “Нісенітниця! Помилилися номером”, – подумала я. Але черв’ячок сумніву відклав личинку і вона почала розвиватися. Я почала пригадувати якісь дрібниці, судячи з яких і справді можна було його запідозрити.

То пізніше прийде додому, то якось ретельніше голиться, то ще щось .. Хоча його ставлення до мене залишалося таким же, як раніше. І любить і піклується і все у нас в порядку, але від цього ставало на душі ще більш гидко – невже він може так нахабно брехати!

В такому нервозному стані пройшло кілька місяців, як раптом на телефон прийшла знову смс з того ж номера. У ній писалося: “Іди перевір свою поштову скриньку”. Спускаюся я, відкриваю пошту і тут на підлогу висипається купу фотографій, на яких мій чоловік цілується, обіймається з якоюсь жінкою.

Фото були нечіткі, темнуваті, але все одно було зрозуміло. У мене немов помутніло в очах, я стояла і трималася за стінку, поки хоч трохи не прийшла до тями.

Думки крутилися в голові, як в калейдоскопі, мені хотілося і плакати, і помститися, і відразу побігти на розлучення подати і ще Бог знає що. Коли трохи відійшла, я вирішила, що я все таки подам на розлучення, але перед цим помщуся. Нехай відчує, що таке бути на моєму місці.

Кілька днів я була в роздумах, намагалася виду не подавати, хоча це було важко. Чоловік все-таки помітив, що зі мною щось не те, але я сказала, що це моя стара болячка не дає спокою.

На роботі до мене давно клеївся один хлопчина, так ось я вирішила відповісти на його залицяння, щоб забути про те, що зробив зі мною мій чоловік. Ми домовилися зустрітися на вихідних. Чесно сказати, я зовсім була не готова до зради, але жага помсти переважала над здоровим глуздом.

Якось ввечері чоловіка ще не було вдома, і я знову стала розглядати фотографії – і просто сіла на підлогу, коли до мене дійшло. На знімках був НЕ МІЙ ЧОЛОВІК! Так, дуже схожий, але вони темні і в тому стані я не помітила маленьку татушку на шиї.

Я не знаю, скільки я просиділа на підлозі в такому положенні. Зібравшись силами я встала і почала готувати вечерю. Мені хотілося якось вибачитися перед чоловіком, якого я стільки часу даремно запідозрювала у зраді.

В той вечір чоловік  так нічого і не зрозумів.

Пізніше я дізналася, що ті смс і ті фото – справа рук моєї свекрухи, яка і досі мріє нас розлучити.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook