Ланівці: «Ви — уже герої, бо відізвалися на поклик України про допомогу…» (Фото)

моб10 мобілізованих з Лановеччини поїхали 4 березня на навчання у Міжнародний центр миротворчості та безпеки (МЦМБ), розташований в Яворівському районі Львівської області.

Їх проводили рідні, друзі, громада району, представники духовенства, влади, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Викрили чотирьох осіб, які намагались перешкодити мобілізації на Тернопіллі

- Ви є нашою надією і нашими захисниками. Ми відправляємо вас до навчального центру Збройних Сил України, сподіваючись на майбутній мир, але готуючись до війни, — сказала виконувач обов’язків голови райадміністрації Руслана Кушнір. — Бо знаємо, що, на жаль, тільки так зможемо досягнути на своїй землі омріяного усіма українцями миру.

Настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП отець Ігор Шаринський поблагословив хлопців і прочитав над ними притчу зі Святого Євангелія.

Читайте також. Різну продукцію для потреб військових на Тернопіллі виготовляють установи покарань (Фото)

- Царство Небесне подібне до царя, що справляв весілля свого сина. Він послав слуг, щоб вони покликали запрошених, але ті не хотіли приходити, — читав священик, а потім пояснив: «Запрошені не відізвались на заклик царя, розуміємо Бога, і їх чекала кара Господня. Сьогодні ви, хлопці, не ховаючись, йдете захищати свою землю від ворога і вас чекає слава. Ви — уже герої, бо відізвалися на поклик України про допомогу. На вас надіємось і ми, ланівчани, що не допустите ворога на нашу землю, захистите своїх рідних — батьків, дружин, дітей…»

Отець Ігор подарував чоловікам ікони Георгія Побідоносця та побажав із честю виконати свій обов’язок і повернутися живими-здоровими.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook