Київський підприємець розповів, як започаткував свій успішний напрямок бізнесу — цукерки у подарункових наборах

фото: сайт Агропортал

фото: сайт Агропортал

Такий напрямок надання послуг киянин Олексій Роніс називає досить успішним і рентабельним. Витрати на його започаткування склали 20 тисяч гривень, повідомляє AgroPortal.ua , посилаючись на матеріали Кfund-media.com.

У 2008 році киянин Олексій Роніс створив із простої, здавалося б ідеї, щось нове і незвичне. «Все почалося з того, що на Новий рік я гостював у рідні за кордоном і побачив там цукерковий подарунок, — пригадує Роніс. — Мене здивувало, що в ньому були цукерки абсолютно різних виробників. А я чудово знав, що у нас в країні до подібних подарунків входять цукерки лише певного виробника. Я і подумав: чому би не зробити такий ось мікс?»

Сьогодні сезонний обіг компанії складає 40 млн грн.

Роніс розмістив безкоштовне оголошення про подарунковий набір цукерок на одному із сайтів в інтернеті і став чекати на замовлення. Першим подзвонив депутат Дарницької районної ради і замовив 1000 подарунків.

«Тоді ми із двома шкільними друзями знайшли типографію, котра друкує подарункове упакування. У них було декілька готових варіантів упаковки від минулих замовлень. Її ми і взяли за основу. Я уклав угоди із кондитерами, орендували приміщення на околиці міста і все, робота пішла», — розповідає підприємець.

Прибуток пішов на розвиток нового бізнесу. Початкові інвестиції, за згадками Роніса, склали 10-20 тис. грн та пішли на транспортні витрати, купівлю телефону тощо… Вони окупилися у перший сезон.

фото: Агропортал

фото: Агропортал

Аби розвозити замовлення, котрі на початках партнери пакували в коробки з-під телевізорів та пральних машин, купили «Таврію» за $1 тис. Ввечері та вночі фасували, а вранці — розвозили.

Протягом першого року роботи «Світ Трейдер» напрацював базу із 10 клієнтів. За рік у компанії з’явився власний сайт, постійні співробітники.

Зараз у команді Роніса працює від шести до 140  осіб, залежно від сезону. Основний кістяк — це заступник, логіст, начальник виробництва, кладовщик, маркетолог та бухгалтер. Є і власний цех, де шиють м«які іграшки-упаковки.

Роніс зізнався, що подарункові набори цукерок не єдиний його бізнес — і це проблема.

«Якби я зосередився зараз на чомусь одному, то успіх був би у 10 разів більший, ніж він є зараз», — каже він.

Це позначається і на бізнес-процесах. Наприклад, минулого року компанія переходила з одного програмного забезпечення на інше, але програмісти зірвали терміни. В результаті увійшли в сезон із неготовим програмним продуктом і бухгалтерію довелося вести по старинці в Excel.

Бізнес же потребує дедалі більше уваги. За словами Роніса, більше з’являється корпоративних замовників, котрі віддають перевагу індивідуальному форматові подарунків: упаковка з логотипом, спеціальної форми та ін. Серед його замовників: НБУ, профспілки держустанов, Нафтогаз тощо.

Зараз для запуску сезону компанія потребує 2-3 млн грн. Гроші йдуть на друк упакування, пошив іграшок, оренду виробничих приміщень. Обіг компанії за сезон складає 30-40 млн грн. У найближчих планах — освоєння ринків сусідніх держав.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook