Квартира в іпотеку під 12-13 відсотків: прем’єр Олексій Гончарук сказав, коли зможемо так купувати

Фото з вільних джерел.

Фото з вільних джерел.

Про те, що нерухомість можна придбати під 12-13 відсотків річних, заявив прем’єр міністр Олексій Гончарук у виступі в парламенті. План цікавий, але чи можна все ж його реалізувати без втрат в економіці.

Про те, що іпотека в Україні дуже дорога й взяти її може навіть не кожен той, хто працює, й це не сприяє розвитку економіки, наголошувало чимало економічних експертів. Прем’єр Гончарук заявив, що ситуацію можна виправити, повідомляє 24 канал.

«…Це можна зробити наступного року. Вже цього року може знизитися відсоткова ставка за кредитами. Дешеве кредитування – це одна з наших тактичних цілей», – сказав Гончарук.

На це експерт Центру структурної політології «Вибір» Лілія Брудницька відповіла в коментарі: «Тактично це добре, бо надмірні гроші буде закачано у «пухир». З іншого боку, криза неминуча, але років за 2 – 3. Забудовники, в принципі, дійшли до нижніх рівнів цін на нерухомість, є ознаки зростання, але без стимулів ринок нерухомості стоятиме, а кількість платоспроможних покупців обмежена».

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook