Кузьмук про окупований Донбас: «Ми зобов’язані повернути свої території» (Відео)

ф1Війна на Донбасі може бути завершена лиша дипломатичним шляхом, а Україна просто зобов’язана повернути собі окуповані Росіїю території.

Про це у програмі «Бацман» на 112 Україна заявив екс-міністр оборони України Олександр Кузьмук.

«По-перше, здаватися ніколи не будемо! По-друге, перемогти (Росію — ред.) неможливо — як військова людина говорю — в умовах Донбасу це неможливо. Залишається тільки один варіант — шляхом складних дипломатичних зусиль. Не зупинятися в тиску на Російську Федерацію — це санкції. Ми зобов’язані повернути свої території!» — сказав Кузьмук.

При цьому двічі міністр оборони України (1996-2001, 2004-2005 роки) вважає, що ведення миротворців ООН мало ймовірне, осскільки про це говорять вже кілька років, а Росія і далі блокує процес і робитиме це й в подальшому.

«Мені не подобається ця ідея давно. Я ще в 2014 році сказав, що найгірший варіант — це миротворці. Закінчується це так, як ми не можемо дозволити: інтереси України нікого не цікавитимуть», — заявив Кузьмук, навівши приклад Югославії, яка після миротворчої місії ООН розділилась на 7 держав.

Говорив екс-міністр оборони України і про анексований Крим, і про те, як повернути Донбас в лоно України та на чимало інших актуальних тем.

Усе дивіться у повінй версії інтерв’ю на телеканалі112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook