Факти про «Кузьму», про які досі не знали: фільми до 50-річчя Андрія Кузьменка (Відео)

ф117 серпня співаку Андрію Кузьменку («Скрябіну»), який три роки тому загинув у ДТП, виповнилося б 50 років. «Кузьма» був не тільки музикантом, а й активно підтримував Революцію Гідності та став волонтером і допомагав українським бійцям, які обороняли Україну на Донбасі.

Шлях до визнання співака і лідера гурту «Скрябін» був дуже складним: він тричі все кидав у Києві і повертався додому до Львова, та друзі-музиканти переконували його таки залишитись у столиці і продовжувати займатись музикою.

Про такі невідомі досі широкому загалу важкі кроки до слави розповідають нині у спецпроектах українських телеканалів ті, хто добре знав «Скрябіна»: друзі, батьки, дружина.

Окрім них, мало хто знав, що в 2014 році, коли вже вирувала війна на Донбасі, «Кузьма» привозив поранених українських бійців до себе додому, щоб вони могли помитись. І це тільки один зі штрихів з портрета «Кузьми», яких ми досі не знали.

До Дня народження співака і громадянина українські телеканали створили фільми-спецпроекти про Андрія Кузьменка. У них те, чого ми досі про «Скрябіна» не знали.

Спецпроект від  Сніданок з 1+1 має назву «З днем народження, Чувак — Кузьма, якого ви не знали». Спецпроект Радіо Свобода Україна — «Кузьма. Недосказане».

До уваги читачів ІА «7 Днів-Україна» обидва ці документальні фільми.


 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook