Кубок світу з біатлону: тернополянка Анастасія Меркушина — п’ята в естафеті

merkushyna-13П’яте місце на 5-му етапі кубка світу з біатлону здобула тернополянка Анастасія Меркушина.

Цей результат, як стверджують у Федерації біатлону України, став для нашої збірної наразі кращим у сезоні.

Нагадаємо, змагання відбуваються в німецькому Рупольдингу. У складі української команди виступали Наталя Бурдига, Ольга Абрамова, Валентина Семеренко. Сьогодні, 15 січня, у Рупольдингу пройде естафетна гонка у чоловіків.

До речі, переможницями гонки серед жінок стали представниці Чехії, друге місце — у команди Білорусі, третіми були німкені, четвертими – норвежки.

Довідково. Завдяки п’ятому результату в естафеті наша команда у заліку Кубку націй випередила росіянок і повернула собі сьому позицію.