Кривава бійня в Керчі: Муждабаєв вказав на справжніх організаторів (Відео)

Айдер Муждабаєв

Айдер Муждабаєв

Ніякий студент-одинак не міг влаштувати таку криваву бійню в навчальному закладі окупованої РФ Керчі без відома російських спецслужб, які все це курували. У цьому впевнений російський журналіст кримськотатарського походження, заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв, який зараз працює в Україні.

«Цього не могло бути. Я впевнений, що про нього знали, вели і так далі», -  сказав Муждабаєв у своєму відеоблозі.

Журналіст зазначив, що в окупованому Криму російські спецслужби давно організували тотальний контроль і прослуховування всіх і вся, тому саме російські спецслужби причетні до цієї кривавої бійні.

Муждабаєв звернув увагу і на те, що студента Владислава Рослякова, якого російська влада назвала єдиним організатором масового вбивства, відразу після перших повідомлень про вибухи і постріли, називали кримським татарином, хоч потім від цієї версії Росія відмовилась, бо на кримського татарина студент зовсім не схожий.

«На ходу перевзулись», — охарактеризував методи російської пропаганди Муждабаєв.

Однак, зауважує журналіст, саме міф про якийсь «кримськотатарський тероризм» Кремль не раз брав на озброєння в своїй брехливій пропаганді.

В українському Криму з часів 90-х ніяких терактів, вибухів і підривів до приходу «руского міра» не було, підкреслив Муждабаєв.

«У цьому потоці пропагандистських «новин» і шизофренічно мінливих коментарів окупантів нам треба аналізувати лише одне: кому вигідно? А також думати, прораховувати, що буде далі. Моя думка про сьогоднішні події в окупованому Криму та прогноз на майбутнє — в свіжому ролику на моєму каналі в Ютюб», — написав Муждабаєв у Фейсбук.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook