Кримські музеї подали апеляцію щодо скіфського золота

157431Апеляційний суд Амстердама отримав апеляцію від музеїв окупованого Криму на рішення про повернення скіфського золота до України. Про це агенції ТАСС повідомив офіційний представник суду Рон ван Леувен.

«Ми отримали апеляцію 28 березня. Але дату громадських слухань у цій справі поки не призначено», — сказав він. За словами Рона ван Леувена, інформація про дату проведення засідання буде відома через кілька місяців.

Читайте також: Росія не полишає спроб заволодіти скіфським золотом — рішення суду Амстердама на користь України оскаржене

Нагадаємо, в середині грудня 2016 р. окружний суд Амстердама вирішив повернути до України колекцію скіфського золота, вивезеного на виставку до анексії Криму Росією. Суд постановив, що Крим не є суверенною державою і не може претендувати на скарби які культурну спадщину. Скіфське золото знаходиться в Нідерландах з лютого 2014 р. Воно було привезено на виставку «Крим – золотий острів у Чорному морі». Після анексії півострова до Голландії призупинили процедуру повернення експонатів до рішення суду.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook