Кремлівський куратор окупованого Донбасу покидає свій пост — відоме ім’я наступника (Відео)

Владислав Сурков. Фото - ИТАР-ТАСС

Владислав Сурков. Фото — ИТАР-ТАСС

Помічник президента РФ владислав Сурков, який був куратором самопроголошених  на окупованому Донбасі «ДНР» і «ЛНР», покидає державну службу. Тепер кремлівсьим куратором окупованого Донбасу буде заступник глави адміністрації Путіна Дмитро Козак.

Про те, що ідеолог окупації Росією Криму і Донбасу Владислав Сурков пішов із держслужби, 25 січня повідомив у Телеграм російський політолог директор Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков. Він заявив, що причини своєї відставки Сурков пояснить через місяць.
ф1
У російських ЗМІ відразу ж з’явилась інсайдерська інформація, що тепер стосунки з Україною у Кремлі куруватиме Дмитро Козак.
Чеснаков пояснив зміну кураторів у Кремлі  «зміною курсу на українському напрямку».

Як подомив із Москви український кореспондент Роман Цимбалюк, відставку  Владислава Суркова активно обговорюють у російських політичних колах. Однак, наголосив кореспондент УНІАН, для України зміна кремлівського куратора глобально нічого не змінить, оскільки Путін ніколи не відмовиться від намагань повернути Україну в сферу впливу Росії, розробляючи все нвоі сценарії.

Більше подробиць про відставку Суркова — у сюжеті ТСН. Тиждень

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook