Кремль подав окупованому Донбасу відкритий знак

Помічник Путіна Сурков і далі буде курувати окупований Донбас

Помічник Путіна Сурков і далі буде курувати окупований Донбас

Росія вже не приховує, що керує на окупованому Донбасі усім: від призначення маріонеткових очільників так званих «ДНР» та «ЛНР» і до розміру зарплатні, яку отримують мешканці окупованого Донбасу.

Яскравим свідченням цього є повідомлення російського видання ТАСС про зустріч помічника Президента Росії Владислава Суркова і так званого «виконувача обов’язків глави ДНР» Дениса Пушиліна, якого Москва прагне легітимізувати на цій «посаді» шляхом так званих «виборів», призначених на окупованмоу Донбасі на 11 листопада цього року.

Як відкрито пише російське видання, попри зміни в Адміністрації Президента Росії Сурков і далі залишається кремлівським куратором окупованих територій українського Донбасу.

Більше того, під час зустрічі Сурков, за даними ЗМІ РФ, заявив, що Москва може збільшити допомогу окупаційним режимам на Донбасі, аби збільшити зарплату. Про перебіг зустрічі Суркова і Пушиліна у Москві російському виданню розповів директор Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков.

Як пише російське видання, про зустріч розповів і так званий очільник самопроголошеної «ДНР» Денис Пушилін.

«Детально поговорили з Владиславом Юрійовичем (Суровим — ред.) про ситуацію в республіці. Дана висока оцінка функціонуванню всіх управлінських структур в перехідний період. Відзначено чітка і професійна робота Центрвиборчкому ДНР. Отримано гарантії підтримки з боку Росії у всьому, що стосується безпеки та підвищення рівня життя громадян», — сказав в.о. глави ДНР.

За його словами, «найближчим часом буде прийнятий ряд рішень гуманітарного характеру, які дозволять відчутно збільшити заробітну плату для цілого ряду груп населення».

«Стримування зростання цін по деяких товарах першої необхідності також визнано пріоритетом», — додав Пушилін», — дослівно йдеться в повідомленні ЗМІ РФ .

Таких відвертих заяв  про те, що Москва управляє окупованими частинами українського Донбасу, в російськихї ЗМІ раніше не було — Кремль досі намагався це не афішувати.

У цій же публікації названо відкрито і нового куратора так званих «ДНР» і «ЛНР» — Олексія Філатова.

ф1ф2

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook