Кравчук про спецоперацію СБУ з порятунку Бабченка: «Слава Богу, я не причетний до цього»

ф1Спецоперація з порятунку російського журналіста Аркадія Бабченка, проведена СБУ, була унікальною для України, однак це рядова робота спецслужб і навряд чи потребує публічності, вважає Леонід Кравчук.

Перший всенародно обраний президент України зізнався в коментарі «Обозревателю«, що спершу повірив у загибель Бабченка, а потім — у його «воскресіння».

«У нас такого в Україні ще не було, це вперше за всі 27 років незалежності. Спочатку у мене було враження якоїсь вистави. Але потім я сів, взяв голову в руки і подумав: туди зійшлися глава Служби безпеки, Генеральний прокурор. Потім прийшов президент, щоб привітати, коли Бабченко «воскрес» (сміється). Я подумав: ну не може ж бути такого, щоб стільки людей нічого не розуміли. Хоча, і світ був приголомшений, і «Журналісти без кордонів», і Організація об’єднаних націй», — зазначив Кравчук.

Перший всенародно обраний президент України похвалив українські спецслужби за вдало проведену спецоперацію, та підкреслив, що емоції, які пережив світ у зв’язку зі «смертю» та «воскресінням» журналіста можуть зіграти не на користь України.

Читайте також: Як українські спецслужби не дали Росії вбити в Києві громадянина РФ Бабченка: всі подробиці операції (Відео)

«Я не думаю, що це дало нам великий авторитет, але я уникаю того, щоб засуджувати або говорити про велику акцію. Я не маю необхідної інформації. Слава богу, я не причетний до цього і можу просто спостерігати. Я не знаю, як вони працюють», — сказав Леонід Кравчук.

Читайте також: «Кілер», якому замовили вбивство Бабченка, написав про це в мережі і назвав себе (Відео)

«Я думаю, що це їхня робота. Чи потрібно було цю роботу подавати в такому вигляді, публічно, і чи повинен був у цьому брати участь, вибачте, весь склад Служби безпеки і навіть президент України? У мене є сумніви. Особливо щодо президента, тому що це не його робота, — сказав Кравчук зазначивши, що сам він як глава держави не брав би в цьому участі. — Не тому, що я не поважаю. Просто це не робота президента. Це робота людей, які навчені цьому».

Читайте також: Організатор «вбивства» Бабченка у суді зробив ряд сенсаційних заяв, та суд арештував його на 2 місяці (Відео)

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook