«Краще, як нуль», — Сурков зробив заяву щодо Донбасу

ф113 листопада помічник президента Росії у Белграді зустрічався зі спецпредставником Держдепу США.

Як заявив після зустрічі російським ЗМІ Вадислав Сурков, США надали свої пропозиції до російського проекту резолюції ООН щодо миротворців на Донбасі. Росія відхилила майже всі.

«Докладно обговорили російську ініціативу щодо розгортання сил ООН в Україні. Американські друзі передали свої пропозиції до нашого проекту резолюції Радбезу — двадцять дев’ять абзаців. Три з них наша делегація визнала прийнятними. Небагато, звичайно. Але все-таки три — не нуль. Краще, як нуль», — сказав Сурков.

Помічник Путіна додав, що «сторони вирішили продовжувати роботу зі зближення позицій».

«Представники Росії та США солідарні в головному — мінські угоди повинні бути реалізовані. Для цього необхідно прискорити виконання політичних зобов’язань Києва за одночасного зміцнення безпеки в зоні конфлікту», — зазначив Владислав Сурков.

Нагадаємо, Курт Волкер задля врегулювання ситуації на Донбасі поперемінно зустрічається з представниками РФ і України. Це вже була третя зустріч Волкера з Сурковим (Волкер і Сурков проводили переговори 21 серпня в Мінську і 7 жовтня — в Белграді).

Раніше Курт Волкер заявив, що у Росії є два варіанти дій на Донбасі: створити заморожений конфлікт, як в Абхазії, Південній Осетії чи Придністров’ї, або ж вийти з Донбасу і сприяти розміщенню миротворців ООН, що принесе всім мир і дозволить просуватися у втіленні мінського процесу.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook