«Крали всі», — Порошенко назвав три подальші кроки для подолання корупції в оборонній сфері України (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

«Крали всі весь час з часів Незалежності України», — так сказав про ситуацію в оборонній сфері Президент України.

«Розпродавали, знищували армію і міністри, і прем’єри», — заявив Петро Порошенко в інтерв’ю програмі Факти тижня ICTV, зізнавшись в прямому ефірі, що скандал із можливим розкраданням в «Укроборонпромі», що розгорівся три тижні тому, вибив його «з колії».

«Ситуація вимагає швидких і рішучих дій», — сказав про необхідність розслідування, покарання винних і унеможливлення подібного в майбутньому Президент України.

Петро Порошенко нагадав, що ініціював міжнародний аудит в «Укроборонпромі» і пояснив, що цей аудит має здійснити одна з чотирьох найвідоміших у світі аудиторських компаній, щоб результати аудиту ніхто не міг поставити під сумнів, в тому числі й міжнародні партнери України з НАТО.

Ревізію »кожного контракту» підприємств «Укроборонпрому» проводитимуть українські контролюючі органи, повідомив Порошенко.

Третім обов’язковим кроком, наголосив Президент України, має бути розслідування корупційних скандалів слідчими САП і НАБУ.

«Нульова толерантність до корупції», — так охарактеризував ставлення українського суспільства Петро Порошенко, підкресливши, що багаторічним розкраданням в оборонній сфері має бути покладено край.

Повна версія інтерв’ю — у відео Факти тижня ICTV.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook