Крайова спартакіада пластунів — 17-19 жовтня в Тернополі

ПластКурені скаутської організації «Пласт» зі всієї України 17-19 жовтня з’їдуться у Тернопіль, щоб показати свою спритність на ХІІ крайовій спартакіаді.

- Запрошуємо всіх охочих знову пережити хвилини радості, коли влучаєш у ворота суперника, стримувати сльози, коли трибуни викрикують твоє ім’я, відчути страх, коли б’єш вирішальне пенальті, — закликають у «Пласті».

Читайте також. Тернопіль: того, хто воює, підтримують учитель, дизайнер, ресторатор, політик, журналіст (Фото, Відео)

Тернополянам пропонували ще у вересні: «Якщо ти юнак чи юначка і народився після 17.04.1997 р., то знайди 7 людей для своєї команди і заповнюй форму зголошення. І не забувай про повнолітнього виховника, що супроводжуватиме команду весь захід. Якщо ж ти старший пластун чи пластунка і народився до 17.10.1996 р., то збирай 6-8 людей для своєї команди і заповнюй це зголошення».

Оскільки провід «Спартакіади» намагається допомогти бійцям на сході всіма своїми силами, то спонукають пластуни до цього й інших. Так, цьогоріч критерієм відбору команд є організований ними захід у підтримку сил АТО.

Довідково. Вкладка з команди — 1600 грн. Усі деталі щодо програми заходу та спосіб оплати будуть надіслані капітану команди після відбору. Також для забезпечення якості змагань цього року зменшили кількість команд до 12 у кожній категорії. Якщо виникли запитання – звертайтеся: 097-185-63-26; 093-290-18-72 (Оксана).

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook