Щорічне послання Президента України у ВР. Повна версія (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

За останні чотири роки у своєму становленні Україні вдалось зробити більше, як за всі 23 попередні роки незалежності. Про це сказав сьогодні Президент України під час свого щорічного послання у парламенті.

Петро Порошенко підкреслив, що за останні роки попри військову агресію Росії наша країна утвердилась як незалежна суверенна держава.

«Україна знайшла свою ідентичність», — сказав Глава держави.

Петро Порошенко підкреслив, що російським віськам не місце в Україні, відтак прагне, щоб з Конституції України було прибране положення, що дозволяло Чорноморському флоту РФ базуватись у Криму.

«Після того, як повернемо Крим, російської бази у Севастополі більше не буде!», — підкреслив Порошенко.

Він зазначив, що Україна потребує ще чимало законів, які мають продовжити її утвердження як держави у боротьбі з зовнішнім та внутрішнім ворогом. Зокрема, наголосив Президент України, потрібен закон про реєстрацію агентів впливу Росії: «Частина нашого інформаційного поля так само окупована як і частина української суверенної території».

«Питання суверенітету, територіальної цілісності України та нашого цивілізаційного вибору не є і не будуть предметом компромісу. Бо інакше або нас не буде, або ми будемо вже не ми, або тут будуть вже стояти воїни іншої держави», — підкреслив Порошенко.

Глава держави також наголосив, що створення Української автокефальної православної церкви стане ще одним історичним кроком на шляху утвердження суверенної України.

Повна версія щорічного послання Президента України — 5 канал.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook