Коробки на голову — і пишем іспит: як в Індії студентів штудіювали

Іспит в Індії

Іспит в Індії

Винахід керівництва однієї зі шкіл Індії викликало обурення в широких верств громадськості. Увагу привернули фотографії студентів, що здають іспит з хімії в картонних коробках, повідомляє видання «The Hindu».

Щоб не допустити хибних результатів під час іспиту з хімії, керівництво приватного університетського коледжу Бхагата в Хавелі, штаті Карнатака, на Заході Індії, рекомендувало всім учням на час контрольного тестування надіти на голови картонні коробки.

Це, на думку шкільних босів, кращий захист від списування та перешіптувань. Інцидент стався 16 жовтня 2019 року, а вже через три дні директор школи давав інтерв’ю BBC і виправдовувався, що нічого нікому не нав’язував, студенти самі погодилися і діяли на свій розсуд.

Іспит в Індії

Іспит в Індії

Незвичайний інструктаж

Співробітники школи провели напередодні іспиту інструктаж щодо правильного використання картонної коробки-шолома. Її треба було вдягати на голову цілком, а на світ дивитися крізь невеликий квадратний отвір, вирізаний на коробці спереду. Таке вікно дозволяло працювати з завданнями тесту, але заважало спілкуватися, крутитися і списувати.

За словами керівника школи, всі студенти були опитані на предмет того, чи згодні вони здавати іспит по-новому, і майже всі висловили згоду. Студенти могли зовсім не надягати коробки, або знімати їх в будь-який час при бажанні, повідомляє дирекція.

Офіційні вибачення

Фотографії учнів, що сидять під час іспиту в картонних коробках, швидко розлетілися соціальною мережею.

Це привернуло увагу директора доуніверситетської освіти штату. Пеерзаде заявив, що робота школи призупинена, а державні органи освіти проводять розслідування інциденту. За попередніми даними, на такий неординарний крок керівника школи надихнула аналогічна техніка, яка використовувалася в іншому навчальному закладі.

Індійський коледж вибачився перед студентами за те, що втягнув їх в неприємну історію з коробками. А видавці місцевої газети The Hindu помітили, що навіть заради чесних іспитів надягати такі шоломи на голови не варто.

 

 

 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook