Координаторка ГО «КримSOS»: політв’язня – кримського татарина російські лікарі намагаються вбити

іфПолітв’язень РФ – кримський татарин, який голодує, на межі життя і смерті: російські лікарі йому не дають навіть глюкози. Про це повідомила під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі співзасновниця і координаторка ГО «КримSOS» Таміла Ташева.

Правозахисник Емір-Усеїн Куку голодує вже 20-й день. Нещодавно він відмовився від ін’єкцій глюкози. Зараз Емір-Усеїн Куку перебуває у СІЗО у Ростові-на-Дону. «Стан здоров’я дійсно погіршується. Йому дуже необхідні ін’єкції глюкози. Але лікар говорить, що, якщо він буде це робити, – це порушуватиме голодування. Дуже важливо донести до Емір-Усеїна та до цих, так званих лікарів, – не тільки у СІЗО, але й у міжрегіональній лікарні для ув’язнених, що ми слідкуємо. Дуже важливо, щоб такі поважні організації, як Amnesty International звернули на це увагу, тому що вони фактично намагаються його вбивати», – наголосила Таміла Ташева.

Як сказав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, окрім Еміра-Усеїна Куку голодують також інші політичні в’язні. Серед них – Олег Сенцов, який голодує 64-й день поспіль, та Володимир Балух. Він оголосив голодування 120 днів тому. «Ми констатуємо їхній важкий стан. Ми всі розуміємо, що цей відлік може закінчуватися у будь-який момент і цим закінчиться життя людини, – зазначив він.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook