Конгрес США призначив Україні 250 мільйонів доларів військової допомоги — чому Трамп затягує із їх виділенням

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Група американських сенаторів – республіканців і демократів – направила президенту Сполучених Штатів Америки Дональду Трампу лист із закликом без зволікання виділити Україні 250 мільйонів доларів військової допомоги. Про це передає Радіо «Свобода» з посиланням на американські ЗМІ.

Зазначається, що фінансовий пакет під назвою «Ініціатива сприяння безпеці в Україні» був схвалений Конгресом США, проте адміністрація Трампа поки що не надала гроші Києву. Точні причини затримки видачі грошей невідомі.
У своєму листі сенатори закликають адміністрацію надати фінансування, яке є «ключовим для забезпечення життєздатності українських Збройних сил». Деякі американські законодавці закликають Конгрес взяти на себе постійне зобов’язання щодо захисту інтересів України в її протистоянні з Росією
Відомо, що 250 мільйонів доларів призначені на підтримку безпеки України, включаючи гроші на навчання, спорядження і розвідку. З цих коштів Конгрес виділив 50 мільйонів доларів на озброєння. Трамп затягує виділення Україні військової допомоги. Він хоче переконатися, що гроші «використовуються щонайкраще в інтересах Сполучених Штатів».
 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook