Конфлікт у Ланівцях розглядала сесія Тернопільської облради

Депутати під час сесії. Фото -Тернопільська облрада

Депутати під час сесії. Фото -Тернопільська облрада

На наступному пленарному засіданні сесії облради своє слово щодо конфлікту навколо свиноферми у Ланівцях мають сказати правоохоронці.

Сьогодні ж у сесійній залі підтримали запит депутата Володимира Мисика щодо розв’язання конфліктної ситуації у Ланівцях до найвищих посадовців Тернопільщини, інформує сайт облради.

Читайте також: Другий тиждень на Тернопільщині — масова акція протесту (Відео)

Запит адресовано голові ОДА, начальнику Головного управління ветеринарної медицини ТОДА, начальнику Державної екологічної інспекції-головному державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області, начальнику Головного управління Держсанепідемслужби у Тернопільській області, головному державному санітарному лікарю Тернопільської області. Також представники громади Ланівців звернулися до сесії облради.

Читайте також: Мешканці райцентру на Тернопільщині перекрили трасу державного значення

Депутат облради, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна запевнив у необхідності серйозного вивчення цього питання та притягнення до відповідальності винних чинних та колишніх посадових осіб та підкреслив: «При вирішенні цього питання ми стоїмо насамперед на стороні закону».

Голова облради Віктор Овчарук повідомив присутнім на сесії, що на наступному пленарному засіданні буде заслухано керівників контролюючих органів, дотичних до перевірки та вивчення цієї ситуації.

Читайте також: Окремі мешканці Лановеччини проти розвитку свого району? Новий аспект конфлікту

Нагадаємо, конфлікт у Ланівцях затяжний. Городяни проти сусідства зі свинофермою. Відтак перекривали і шлях до неї вантажівкам із кормом для тварин, і автотрасу.

Протестувальники хочуть, аби ферму з околиці райцентру забрали і стверджують, що «Агро-Ланівці» не має необхідних документів для законного функціонування ферми.

На підприємстві певні проблеми з паперами визнають і стверджують, що ситуацію виправляють і готові йти на поступки громаді, аби зберегти і порозуміння, і робочі місця, і надходження до районного бюджету.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook