Компанія «Мрія» організувала на Тернопільщині грандіозний медовий фестиваль «Свято файних мрій» (Фото)

IMG_1575На Тернопільщині в селі Калагарівці Гусятинського району відбулося багатолюдне фестивальне дійство, організоване компанією «МРІЯ Агрохолдинг».

На фестиваль, приурочений бджолярським кооперативам, з’їхалися гості не лише із сіл і міст Тернопілля, а й із Хмельниччини, яка через річку Збруч межує з Тернопільщиною.

Цього разу зібралися на родинний медовий фестиваль «Свято файних мрій». Кожен, хто побував тут, міг обрати для себе цікаву розвагу. На березі Збруча розташувався чималий ярмарок меду. Тут було безкоштовне частування, майстер-класи, конкурси, дегустації, спів біля ватри й багато іншого. Навіть для найменших підготували цікаві забави — безкоштовні атракціони, конкурси, анімацію, спортивну зону зі скеледромом і батутом, а також різноманітні смаколики.

Foto-46 (1)

— Спробуйте наш мед і ви знатимете, який на смак справжній високоякісний мед, — запрошував до ятки з медами пасічник Сергій Белюх із Борщева.

mriya_agroholding_1

Сергій та його дружина Наталія власники «Своєї пасіки», члени Гільдії медоварів і виробників корисної продукції. Щоб отримати доброякісний продукт, не один рік вивчають примудрості бджолярської справи. На фестиваль привезли не лише мед з різних медоносів, а й напої, виготовлені за старовинними рецептами на основі цього цілющого продукту.

IMG_1595

Офіційну частину свята розпочали з молитви й виконання Гімну України. Численні гості свята, а їх була не одна сотня, розташувалися хто за столиками з частуванням, хто на імпровізованих лавках із спресованої соломи навпроти сцени.

IMG_1600

— Такі фестивальні свята стають у нас уже традиційними, — сказав генеральний директор агрохолдингу «Мрія» Саймон Чернявський, звертаючись до присутніх. — Щороку наша компанія спрямовує понад 20 мільйонів гривень на благодійну допомогу, підтримку й розвиток сіл, на території яких працюємо. Фінансова, консультаційна допомога в створенні й розвитку кооперативів — якраз та дієва підтримка, яку надаємо і яка допомагає селянам вести свій бізнес, достойно заробляти, створювати робочі місця для своїх односельців. Кооперативи, яким ми сприяємо, — створюють надійну основу для розвитку всієї країни.

IMG_1609

Агрохолдинг «Мрія» багато зробив для кооперативного руху в Західній Україні й Тернопільській області зокрема. Так за допомогою «Мрії» за чотири останніх роки в Україні в п’яти областях створено 27 кооперативів різної спеціалізації — зі збору й переробки молока, збору фруктів, виготовлення крупів і борошна, обробітку грунту. Це стабільний дохід для понад тисячі селян.

IMG_1629

— Торік ми почали програму підтримки бджолярських кооперативів, — каже Саймон Чернявський. — Наша ініціатива стала успішною. «Мрія» виготовила першу в країні інтерактивну карту медоносів, де відображено всі площі медоносних культур, які вирощує компанія, й де бджолярі можуть розташовувати свої вулики. Вже в цьому році туди вивезли більше 300 вуликів.

«Мрія» допомагає членам кооперативів й асоціацій бджолярів з навчанням, оснащенням, закупівлею вуликів і спеціальних засобів для їх перевезення. За словами п. Саймона, компанія вже виділила на підтримку пасічників понад 700 тис. грн.

IMG_1589

Саймон Чернявський наголосив на тому, що з недавнім приходом у «Мрію» стратегічного інвестора — великої міжнародної компанії, що реалізовує проекти по всьому світові, «Мрія» піднімається на якісно вищий щабель розвитку. Адже інвестор оголосив про те, що в найближчі два роки планує вкласти в розвиток компанії значні кошти.

— «Мрія» і надалі дотримуватиметься принципів, які сповідує: результативність, відкритість, турбота й відповідальність. Ми завжди були надійними партнерами для пайовиків і громадян тих сіл, на території яких працюємо — в повному обсязі виплачували орендну плату й всі відрахування до бюджетів. Ми відповідально працюємо на землі, турбуючись про її збереження, підтримуємо церкву, українське військо, громади сіл, — сказав Саймон Чернявський.

IMG_1652

Голові кооперативу «Подільський бджоляр» із Хмельниччини Володимирові Петльованому п. Саймон вручив сертифікат на 94 тис. грн для придбання модульного пасічного причепа.

— Дуже приємно побувати на такому святі, — каже житель Калаганівки Петро Продеус. — У мене земельного паю немає. Моя сестра Ганна Миколаївна віддала в оренду свій пай «Мрії». Дай Боже, щоб і надалі ця компанія робила для людей гарні справи.

IMG_1659

Ганна Савечко, Люся Вейко, Галина Савульчак теж мають дотичність до «Мрії», бо, якщо не самі, то їхні родичі віддали туди паї. Жінки прийшли на свято із сіл Волиці й Красного. Розповіли, що тішаться тим, як гарно організований фестиваль, скільки цікавих, талановитих виконавців пісень почули.

mriya_agroholding_3

— Я хоч із паличкою ходжу, але прийшла поміж людей, дуже задоволена цим, — каже Люся Вейко. — Чую, як гарно співають, і тішуся.

На сцені фестивалю лунала пісня за піснею у виконанні аматорських колективів. Музичним подарунком для учасників свята став концертний виступ запального джазового гурту «ФІРА», а гастрономічною родзинкою — величезний медівник, який скуштували гості фестивалю.

IMG_1656

Уже сонце сідало за горизонт, а святкування продовжувалося — лунали пісні, дитячий сміх, веселі розмови й палала на березі величезна ватра, запалена на честь святкування.

Тіна Влад.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. Була на цьому фестивалі.Супер.Дякую організаторам.

TOP 100

Facebook