Комітет Європарламенту схвалив виділення Україні допомоги, але із застереженням

ф1Йдеться про 1 мільярд євро, які Україна отримає у разі, якщо оновить склад Центральної виборчої комісії.

Про таку умову підтриманої Комітетом в закордонних справає Європарламенту нової програми макрофінансової допомоги України в Twitter повідомив брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Комітет у закордонних справах Європарламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги для України, але додав поправку, що «склад Центральної виборчої комісії України відображає політичний баланс, який представляє всі відповідні політичні сили, особливо ті, які представлені в Раді «, — написав Джозвяк.

Процедуру виділення Україні 1 млрд євро фіндопомоги Єврокомісія офіційно запустила в березні із застереженням, що виділення кожного  з двох траншів має бути після виконаня встановлених умов.

Зазначимо, що розглядати питання про оновлення складу ЦВК Верховна Рада України мала намір 17 травня, та розгляд питання перенесли — консультації і погодження ще тривають: вакантних місць у Центрвиборчкомі 13, а кандидатів — 14.

Читайте також: Порошенко вніс до ВР подання на оновлення складу ЦВК (Список кандидатів)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Президент України підписав подання на призначення нових членів ЦВК ще 23 січня цього року.

Читайте також: Порошенко вніс до ВР подання на оновлення складу ЦВК (Список кандидатів)

Верховна Рада отримала це подання на початку лютого.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook