Комбат ЗСУ закликав Зеленського «виявити мужність і відмовитись від подальшої політичної гри»

В’ячеслав Власенко. Фото — Фейсбук

В’ячеслав Власенко. Фото — Фейсбук

Командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна», який зараз воює проти російських окупантів на передовій Донбасу, полковник В’ячеслав Власенко («Філін»):

Звертаюсь до кандидата на посаду Президента України пана Володимира Зеленського. Звертаюсь до Вас як доброволець і патріот, як солдат, що безперервно боронить нашу країну з весни 14-го року.
Я звертаюсь саме до Вас, а не до інших кандидатів-запроданців, які діють за наказами з Москви (Ви самі добре знаєте про кого йдеться), бо знаю, що Ви мене обов’язково почуєте. Бо Ви нас почули п’ять років тому і допомогали в той час, коли нам потрібна була ця допомога.
Кожен з нас повинен займатись своєю справою. Саме тією справою, яка нам до душі, яку ми знаємо, в якій ми розуміємось і де ми є професіоналами.
Ми не маємо права займатись тим, де ми є дилетантами, незалежно від того, наскільки це престижно або скільки би грошей нам за це не запропонували. Ми не маємо права займатись політиканством, бо на кону найвища цінність — доля незалежності України, що вирішується саме сьогодні.
Будь-які допущені помилки на найвищий в країні посаді — посаді Президента — спричинять шкоду мільйонам українців та всій країні. Ці помилки неможливо буде виправити в подальшому або повернути час назад. Чи готові Ви взяти на себе таку відповідальність? Чи достатньо у Вас політичного та життєвого досвіду для цього?
Тому єдину і найбільшу користь, що Ви можете принести Україні, — це виявити мужність і відмовитись від подальшої політичної гри, повернутись до своєї справи, де Ви є професіоналом. Саме цим Ви заслужите повагу тисяч бійців, що пройшли через пекло війни, та мільйонів громадян України, що потребують стабільності та впевненності у завтрашньому дні. Саме цим Ви принесете найбільшу користь своїй країні, як громадянин та як патріот.

Командир ОШБ «Донбас-Україна»
полковник В.Власенко «Філін»

Джерело — Фейсбук.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook